Kāpēc izvēlēties VELUX?

VELUX jumta logi

Kāpēc izvēlēties VELUX?

Jau kopš pirmās dienas VELUX ne tikai ražo augstas kvalitātes logus jumtiem, to aksesuārus un iebūvēšanas piederumus, bet arī rūpējas par sabiedrības informēšanu par veselīga iekštelpu klimata, dienas gaismas un svaiga gaisa nozīmi. 


Mēs, kā profesionāļi dienas gaismas un veselīga iekštelpu klimata jautājumā, apzināmies, cik nozīmīgi ir sākt plānot pietiekamu gaismas daudzumu telpās jau projekta posmā. Te palīdz gan mūsu virtuālās aplikācijas ikdienas lietotājam, gan profesionālās programmas arhitektiem. 


Svarīgi atcerēties, ka VELUX jumta logi ļauj ieplūst telpās divas reizes vairāk gaismai kā vertikālie logi ar līdzvērtīgu izmēru, kas ļauj padarīt telpu ievērojami gaišāku un uzlabo vidi tās iedzīvotājiem. Mūsu inovatīvie risinājumi ļauj sasniegt mājā veselīgu iekštelpu klimatu pat automātiski. 


VELUX ACTIVE sistēma ir mūsu lepnums – tā kontrolē mitruma, CO2 un temperatūras līmeņus un automātiski atver vai aizver logus un to aksesuārus. 

Sistēma ļauj kontrolēt logus arī ar viedierīču palīdzību. Šādas inovācijas ir mūsdienīgu ēku nākotne, kas pieejama jau šodien. 


Lielisks klientu serviss Zvani pa bezmaksas tālruni 80 00 88 02 vai sūti e-pastu uz adresi: velux.latvia@velux.com Arhitekta konsultācijas Iepriekš piesakot vizīti, projekta izstrādi bez maksas konsultē VELUX arhitekts. Arhitekta konsultācijas Iepriekš piesakot vizīti, projekta izstrādi bez maksas konsultē VELUX arhitekts. Bezmaksas piegāde Bezmaksas piegāde no VELUX noliktavas līdz tavai norādītai adresei. Ātra piegāde Saņem VELUX populārākos jumta logus 48 stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un sāc to montāžu. Kas iebūvēs? VELUX sertificēto iebūvētāju saraksts ir pieejams internetā www.VELUX.lv

Lielisks klientu serviss

Zvani pa bezmaksas tālruni 80 00 88 02 vai sūti e-pastu uz adresi: velux.latvia@velux.com

Arhitekta konsultācijas

Iepriekš piesakot vizīti, projekta izstrādi bez maksas konsultē VELUX arhitekts.

Bezmaksas piegāde 

Bezmaksas piegāde no VELUX noliktavas līdz tavai norādītai adresei.

Ātra piegāde

Saņem VELUX populārākos jumta logus 48 stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un sāc to montāžu.

Kas iebūvēs?

VELUX sertificēto iebūvētāju saraksts ir pieejams internetā www.VELUX.lv