top of page
bgImage

Dūmvadi un detaļas

Siltinātie dūmvadi

Dubultsienu dūmvadi no nerūsējošā tērauda sastāv no iekšējās dūmejas (nerūsējošais tērauds AISI 316), tērauda biezums no 0,55 mm, un ārējās dūmejas, kuru izgatavo no nerūsējošā tērauda vai cinkotā skārda, vai arī krāsotā skārda pēc Balex RAL kataloga. 

Izolācijas biezums (bazalta akmens vate 1000°C) starp iekšējo un ārējo dūmvada daļu ir 50 mm. Tā aizsargā dūmvada caurules no atdzišanas un kondensāta veidošanās un uzlabo izstrādājuma ekspluatācijas kvalitāti. Šis izolācijas materiāls ir paredzēts darbam temperatūrā līdz 1000°C. 

Iekšējā sieniņa un dūmvada stiprinājumi izgatavoti no nerūsējoša, skābju un karstuma izturīga tērauda, sieniņas biezums ne mazāks kā 0,55 mm.

Dūmvadu čaulas

Viensienas dūmvadu sistēma ražota no karstumizturīga nerūsējošā tērauda, marka AISI316, sieniņas biezums 0.55 mm. Viensienas dūmvadu sistēma paredzēta ķieģeļu skursteņu oderēšanai – nerūsējošā tērauda čaulu ievieto ķieģeļu dūmkanālā, tādējādi aizsargājot skursteni no kondensāta un sadegšanas gala produktu postošās ietekmes. Metālisko dūmeju apļveida forma nodrošina labāku vilkmi, kondensātu veidošanās robeža tērauda dūmvados tiek pārsniegta dažu minūšu laikā, tādēļ kodīgo vielu kaitīgā iedarbība uz dūmvada iekšējām sienām ir īslaicīga; dūmejas nav pakļautas sabrukšanai no iekšpuses, jo neuzsūc sadegšanas gala produktus.
Tiek izmantota krāsniņu, katlu un citu apkures ierīču pieslēgšanai, kurās kā apkures izejmateriālu izmanto: dabas gāzi, naftas produktus, koku un citus degmateriālus. Nerūsējošā tērauda dūmvads izturīgs pret sodrēju aizdegšanos.
Piedāvājumā ne tikai viensienas apaļie dūmvadi, bet arī viensienas elipsveida dūmvadi, kuri ideāli piemēroti mūrētiem ķieģeļu skursteņiem, kas palīdz maksimāli lietderīgi izmantot esošo ķieģeļu taisnstūra dūmkanālu, pieslēgt apkures ierīci gan no taisnstūra šaurās, gan platākās malas.

Skursteņu jumtiņi

Skursteņu ieklāji

bottom of page